![duyuru-Logo](https://www.hemed.org.tr/wp-content/uploads/2020/10/duyuru-Logo.jpg)
Değerli Üyelerimiz,
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Yüksekokulu Hemşirelik bölümü Halk sağlığı hemşireliği AD.için verilen ilanın uygun olmadığına ilişkin görüşümüz , Üniversite Rektörlüğüne gönderilmiştir.
Saygılarımızla...
Değerli Üyelerimiz,
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Yüksekokulu Hemşirelik bölümü Halk sağlığı hemşireliği AD.için verilen ilanın uygun olmadığına ilişkin görüşümüz , Üniversite Rektörlüğüne gönderilmiştir.
Saygılarımızla...