Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa arrow Haberler ve Duyurular arrow Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu Kesici-Delici Alet Yaralanmaları E-Eğitim Modülü
Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu Kesici-Delici Alet Yaralanmaları E-Eğitim Modülü Yazdır E-posta
Cumartesi, 23 Kasım 2019
Hasta ve Sağlık Çalışanı Güvenliği Platformu (HSÇGP) tarafından Kesici-Delici Alet Yaralanmaları E-Eğitim Modülü’nü tanıtmak üzere 23 Eylül 2019 tarihinde Hacettepe Üniversitesi’nde bir Yuvarlak Masa Toplantısı düzenlenmiştir. Toplantıya katılan 12 dernek arasında HEMED de yer almıştır.

Eğitimde, Tanım ve Epidemiyoloji, Koruma ve Önleme, Kesici-Delici Alet Yaralanmaları Maliyeti ve İyi Uygulamalar bölümlerinin olduğu açıklanmıştır. Eğitime tüm sağlık çalışanlarının ücretsiz katılabileceği ve eğitimi tamamlayanların katılım belgesi alacağı bilgisi verilmiştir.

E-eğitim modülünün hizmete sunulduğu ve eğitime http://egitim.hscgp.org adresinden ulaşılabileceği bildirilmiştir. Daha ayrıntılı bilginin Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresinden talep edilebileceği belirtilmiştir.
Son Güncelleme ( Cumartesi, 23 Kasım 2019 )
 

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi