Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa arrow Etkinlikler & Faaliyetlerimiz arrow Hemşirelik Eğitim Derneğinin olağan genel kurul toplantısı 25/06/2019 tarihinde yapılmıştır.
Hemşirelik Eğitim Derneğinin olağan genel kurul toplantısı 25/06/2019 tarihinde yapılmıştır. Yazdır E-posta
Perşembe, 19 Eylül 2019


HEMŞİRELİK EĞİTİM DERNEĞİ’NİN 25/06/2019 TARİHLİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI TUTANAĞI

(DİVAN TUTANAĞI)

Dernek yönetim kurulunun almış olduğu karar gereği, 25/06/2019 tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısı üyelere 22/05/2019 tarihinde e-mail çağrı usulü ile duyuruldu. Yapılan duyuru gereği dernek yerleşim yerinde Narlıdere adresinde 25/06/2019 günü saat : 16:00’da yapılan toplantıda, derneğe kayıtlı 244 üyeden 38 üyenin hazır olduğu, haziran listesini imzaladıkları ve gerekli yasal çoğunluğunun sağlandığı görülerek toplantı başlatıldı.

Dernek Başkanı Hülya OKUMUŞ’ un açılış konuşmasına müteakiben, gündem maddelerini okuyarak gündeme ilave edilecek bir konu olup olmadığını sordu. Gündem aynı şekil ile kabul edilerek, bir dakikalık saygı duruşunun ardından istiklal marşı okundu.

GÜNDEM:

1

Açılış ve Yoklama

6

Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeliklerinin Seçimi

2

Divan Heyeti Seçimi

7

Tüzük Değişikliği

3

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

8

Kesin Hesap ile Tahmini Bütçenin Görüşülmesi ve İbrası

4

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması ve İbrası

9

Dilek ve Temenniler

5

Denetim Kurulu Raporlarının Okunması ve İbrası

10

Kapanış

Gündem gereği Divan teşekkülü için aday gösterilenlerin seçimi amacıyla oylama yapılarak, Divan Başkanlığına Hatice Mert, Divan Katiplik Üyeliğine Hülya ÖZBERK ve Merve Aliye AKYOL oy birliği ile seçildiler. Divan teşekkülünden sonra, divan başkanlığına söz verildi.

Divan Başkanı, Faaliyet raporunun okuması için Dernek Başkanına söz verdi. Dernek faaliyet raporunun dernek başkanı tarafından okunmasına müteakiben, faaliyet raporu divan başkanı tarafından genel kurulun oylamasına sunularak ibra edildi.

Dernek kesin hesap raporu ile tahmini bütçe raporu ayrı ayrı raporu da dernek saymanı tarafından genel kurul huzurunda okunduktan sonra, divan başkanınca genel kurulun oylamasına sunuldu ve ibra edildi. Ayrıca denetim kurulu raporu da okunarak ibra edildi.

Gündemin maddesi gereği yönetim ve denetim kurullarının asil ve yedek üye seçimlerinin yapılmasına başlandı. Başka bir önerinin olmaması üzerine önerilen liste gizli oylamaya sunuldu ve yapılanacak tasnif sonucunda :

YÖNETİM KURULU ASİL VE YEDEK ÜYELER

S.No

YÖNETİM ASİL

S.No

YÖNETİM YEDEK

1

Elif Ünsal Avdal

1

Fatma Orgun

2

Hülya Okumuş

2

Beste Özgüven

3

Gülseren Kocaman

3

Berna Nilgün Özgürsoy Uran

4

Havva Yürümezoğlu

4

Hale Sezer

5

Deniz Şanlı

5

Funda Sofulu

6

Hande Yağcan

6

Nilay Öztürk

7

Özlem Çiçek

7

Gülsüm Çonoğlu

8

Gülçin Uyanık

8

Seda Çetin Avcı

9

Fahriye Vatan

9

Merve Aliye Akyol

DENETİM KURULU ASİL VE YEDEK ÜYELER

S.No

YÖNETİM ASİL

S.No

YÖNETİM YEDEK

1

Dilek Sezgin

1

Figen Şentürk İnan

2

İlknur Bektaş

2

Gonca Nusket

3

Gülbin Konakçı

3

Hülya Özberk

Yukarıda belirtilen yönetim ve denetim kurulunun asil ve yedek üyeleri genel kurulu oy çokluğu ile seçildiler.

Tüzük değişikliği ile ilgili görüşüldü. Tüzüğün tamamında ilgili kanunlar ve dernekler yönetmeliğine göre değişiklik yapılmasına karar verildi ve bu değişiklikler oybirliği ile kabul edildi.

Hatice Mert Hülya Özbek Merve Aliye Akyol
Divan Başkanı Divan Üyesi Divan Üyesi


Son Güncelleme ( Perşembe, 19 Eylül 2019 )
 

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi