Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa arrow Bilimsel Etkinlikler
Bilimsel Etkinlikler
JBI Covid-19 Özel Koleksiyonu Sağlık Profesyonelleri için Kanıta Dayalı Kaynaklar Yazdır E-posta
Çarşamba, 29 Nisan 2020
HEMED tarafından, Covid-19 salgını sürecinde hastalığın önlenmesinde ve tedavisinde rol alan meslektaşlarımıza kanıta dayalı bilgileri ulaştırmak için, Joanna Briggs Institute’nun (JBI) Kanıta Dayalı Enfeksiyon Önleme ve Kontrolüne yönelik Covid-19 Özel Koleksiyonu izlenmektedir.
 
Covid-19 salgını Yazdır E-posta
Perşembe, 23 Nisan 2020
Active Image
Sayın Üyemiz,

Covid-19 salgını sürecinde hastalığın önlenmesinde ve tedavisinde rol alan meslektaşlarımız için Joanna Briggs Institute’nun (JBI) Kanıta Dayalı Enfeksiyon Önleme ve Kontrolüne yönelik Covid-19 Özel Koleksiyonu incelenmiştir. Ekte yer alan bilgiler bu kaynaklardan çevrilmiş ve özetlenmiştir. Bunun için JBI’dan gerekli izinler alınmıştır.
Son Güncelleme ( Çarşamba, 29 Nisan 2020 )
 
HEMED Klinik Rehberlik Çalıştay Raporu Yazdır E-posta
Pazartesi, 17 Şubat 2020
Sayın Üyelerimiz,

HEMED olarak 14 Ocak 2020 tarihinde İzmir’de düzenlediğimiz “Hemşirelik Eğitiminde Klinik Rehberlik: Sorunlar, Çözüm Önerileri, Geleceği Planlama Çalıştayı” raporu yayımlanmıştır.

Saygılarımızla.

HEMED Yönetim Kurulu


Raporu indirmek için tıklayınız
Son Güncelleme ( Salı, 18 Şubat 2020 )
 
Hemşirelik Eğitiminde Klinik Rehberlik Çalıştayımızı Tamamladık Yazdır E-posta
Perşembe, 23 Ocak 2020
HEMED Yönetim kurulu olarak bir çalıştayımızı verimli bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Burada hazırlanan rapor en kısa süre içerisinde HEMED standartları ilgili kurumlara gönderilecek ve web sayfamızda paylaşılacaktır.
Son Güncelleme ( Perşembe, 23 Ocak 2020 )
 
Hemşirelik Eğitiminin Geleceği II Yazdır E-posta
Çarşamba, 20 Kasım 2019
“Hemşirelik Eğitiminin Geleceği II: Ölçme Değerlendirme, Program Değerlendirme, Sürekli İyileştirme Sempozyumu” 4-6 Eylül 2019 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilmiştir.
Son Güncelleme ( Çarşamba, 20 Kasım 2019 )
 

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi